Specjalizujemy się w organizowaniu wypoczynku dzieci i młodzieży. Naszą misją jest organizacja aktywnego wypoczynku a priorytetem jest bezpieczeństwo oraz niepowtarzalny program dopasowany do grupy wiekowej. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie, za kluczowe uważamy dostosowanie zajęć do preferencji uczestników oraz ich bezpieczeństwo.

Obiekt Mazury Sport Club znajduje sie na Mazurach, w pobliżu Ostródy. Do dyspozycji Gości oddajemy bazę noclegową (150 miejsc), restaurację i klubokawiarnię. Naszym dużym atutem jest położenie nad jeziorem Narie (1-sza klasa czystości), duży teren rekreacyjny, prywatna plaża, która zapewnia spędzanie czasu w kameralnym towarzystwie. Posiadamy duży teren zieleni, który świetnie nadaje się do organizacji gier i zabaw integracyjnych w plenerze.


Do dyspozycji gości oddajemy również: basen, sauny, boisko do siatkówki, koszykówki, plażowej piłki nożnej (beach soccera), stoły do bilarda, tenis stołowy, plac zabaw i kącik zabaw dla najmłodszych. W sali konferencyjnej można prowadzić zajęcia merytoryczne, w siłowni zajęcia ruchowe. W dyskotece można zorganizować zabawy taneczne, karaoke, konkursy i wieczorki filmowe. Jest również wydzielone miejsce na grilla i ognisko.

Obóz survivalowy

Zielona szkoła

Gra terenowa

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat pobytu w Campus Mazury.
Nasz zespół prześle do Ciebie niezbędne informacje. Zapraszamy już dziś.

Rezerwuj

Mapa Campusu