Specjalizujemy się w organizowaniu wypoczynku dzieci i młodzieży. Naszą misją jest organizacja aktywnego wypoczynku a priorytetem jest bezpieczeństwo oraz niepowtarzalny program dopasowany do grupy wiekowej. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie, za kluczowe uważamy dostosowanie zajęć do preferencji uczestników oraz ich bezpieczeństwo.


Obiekt Mazury Sport Club znajduje sie na Mazurach, w pobliżu Ostródy. Do dyspozycji Gości oddajemy bazę noclegową (150 miejsc), restaurację i klubokawiarnię. Naszym dużym atutem jest położenie nad jeziorem Narie (1-sza klasa czystości), duży teren rekreacyjny, prywatna plaża, która zapewnia spędzanie czasu w kameralnym towarzystwie. Posiadamy duży teren zieleni, który świetnie nadaje się do organizacji gier i zabaw integracyjnych w plenerze.


Do dyspozycji gości oddajemy również: basen, sauny, boisko do siatkówki, koszykówki, plażowej piłki nożnej (beach soccera), stoły do bilarda, tenis stołowy, plac zabaw i kącik zabaw dla najmłodszych. W sali konferencyjnej można prowadzić zajęcia merytoryczne, w siłowni zajęcia ruchowe. W dyskotece można zorganizować zabawy taneczne, karaoke, konkursy i wieczorki filmowe. Jest również wydzielone miejsce na grilla i ognisko.


Campus przeznaczony jest dla każdego, kto odważy się na zderzenie z wielką przygodą. Do dyspozycji Gości Campusu Mazury oddajemy: Campus restaurację i Campus Cafe, basen, boiska, miejsce na ognisko i co najważniejsze – niezwykłe jezioro Narie, czyste jak 100 lat temu. To właśnie miejsce jest sercem Campusu – zapraszamy na przygodę w stylu Robinsona na bezludną mazurską wyspę, na samodzielne rozpalenie ogniska, nocne podchody, doskonalenie umiejętności pływania i nurkowania oraz niezapomniane noce w namiocie pod gwiazdami. Atrakcji i wyzwań nie zabraknie dla nikogo.

Obóz survivalowy

Zielona szkoła

Gra terenowa

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat pobytu w Campus Mazury.
Nasz zespół prześle do Ciebie niezbędne informacje. Zapraszamy już dziś.

Rezerwuj

Mapa Campusu